Укр.мова. Читання 2-А клас, 09.04.21Тема. Леся Українка “Лісова пісня”Класовод Власюк Оксана Іванівна.

Учні 2-А класу за проектом “Інтелект України” зараз на уроках читання вивчають творчість української поетеси Лесі Українки. Один із творів, який дітям дуже сподобався це драма-феєрія “Лісова пісня”. Учні познайомились з багатьма міфічними персонажами, але Мавка вразила найбільше. На перший погляд це твір для старших учнів, але другокласникам він так припав до душі, що вони заворожено дивились фрагменти мультфільму, захоплююче читали твір за ролями та активно обговорювали сюжет драми. І зараз ми готуємо челендж-діалог Мавки та Лукаша.