Укр.мова. Читання 2-А клас, 09.04.21Тема. Леся Українка “Лісова пісня”Класовод Власюк Оксана Іванівна.

Учні 2-А класу за проектом “Інтелект України” зараз на уроках читання вивчають творчість української поетеси Лесі Українки. Один із творів, який дітям дуже сподобався це драма-феєрія “Лісова пісня”. Учні познайомились з багатьма міфічними персонажами, але Мавка вразила найбільше. На перший погляд це твір для старших учнів, але другокласникам він так припав до душі, що вони заворожено дивились фрагменти мультфільму, захоплююче читали твір за ролями та активно обговорювали сюжет драми. І зараз ми готуємо челендж-діалог Мавки та Лукаша.

ВІТАЄМО З ПОЧЕСНИМИ НАГОРОДАМИ!!!ВІТАЄМО З ПОЧЕСНИМИ НАГОРОДАМИ!!!

Напередодні святкування Міжнародного дня жінок- 8 БЕРЕЗНЯ працівники нашої школи отримали відзнаки Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації. ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, КРАСИ І ТЕПЛА!!! #Талановиті_вчителі_243

У жовтні 2020 року на базі школи №243 відкрилася безкоштовна соціально-спортивна школа Фонду Реал Мадрид за підтримки ГО “Епіцентр – дітям”.У жовтні 2020 року на базі школи №243 відкрилася безкоштовна соціально-спортивна школа Фонду Реал Мадрид за підтримки ГО “Епіцентр – дітям”.

Між іншим, соціально-спортивні школи Фонду Реал Мадрид – міжнародний проєкт, що успішно працює у майже 80 країнах світу.Мета – допомогти школярам із соціально вразливих категорій розвиватись у спортивному напрямку, успішно

5 травня у школах Києва розпочнеться прийом документів до перших класів❗5 травня у школах Києва розпочнеться прийом документів до перших класів❗

Для зручності батьків Департамент розробив інфографіку подання документів. Ознайомитись із розпорядженнями районних в місті Києві державних адміністрацій про території обслуговування, закріплені за школами Києва, ви можете на офіційному сайті Департаменту:https://bit.ly/2QBLenG