ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243

Відповідь на запитання до учнів 1-Б класу”Що було сьогодні на уроці предмету “Я досліджую світ”? (класовод Бойко Марина Сергіївна)Учні: “Урок – подорож по планеті Земля, на якому дізнаємось про форму Землі, про глобус, також про життя тварин у Антарктиці та Африці, як тварини пристосувалися до життя в різних умовах”

У жовтні 2020 року на базі школи №243 відкрилася безкоштовна соціально-спортивна школа Фонду Реал Мадрид за підтримки ГО “Епіцентр – дітям”.У жовтні 2020 року на базі школи №243 відкрилася безкоштовна соціально-спортивна школа Фонду Реал Мадрид за підтримки ГО “Епіцентр – дітям”.

Між іншим, соціально-спортивні школи Фонду Реал Мадрид – міжнародний проєкт, що успішно працює у майже 80 країнах світу.Мета – допомогти школярам із соціально вразливих категорій розвиватись у спортивному напрямку, успішно

#НІКОЛИ_ЗНОВУ#НІКОЛИ_ЗНОВУ

Дню Пам’яті і Примирення та 75-й річниці визволення від нацизмуприсвячується….Творча колективна робота учнів 9-Б класу та класного керівника Коренської Віти Анатоліївни. https://www.facebook.com/school243/videos/2295543114083515/ #Ми_памятаємо#Памятаємо_Перемагаємо!

ГАРНІ НОВИНИ!ГАРНІ НОВИНИ!

Завдяки реалізації громадського проєкту ГБ-2021, який було підтримано громадою міста Києва у 2020 році, школа #243 отримала технічне обладнання для кабінетів старшої школи.Заклад отримав: 3 телевізора SMART (діагональ 50″)3 ноутбуки.Дякуємо