ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243учні 3-Б класу знайомляться з Іноземними першовідкривачами та українськими винахідниками в ході уроку з предмета “Я досліджую світ”(класовод Гуменюк Н.І.)

КарантинКарантин

12 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти.Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 11 березня 2020 року.Докладні рекомендації для керівників закладів та управлінців є у листі

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243

Учні 2-Б класу продовжують набувати необхідних компетентностей з української мови, працюючи над зв’язком слів у реченні, оповіданнями, виділяючи в тексті час і місце подій.(Класовод Карпенко І.С.)