#планета_мій_дім

ПЛАНЕТА-МІЙ ДІМ- під такою назвою пройшов у нашому закладі найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін, розроблений до Дня Землі освітньою платформою EdEra разом із Дитячим фондом ООН ( ЮНІСЕФ)♻️💚🌴🌳🌲🍀☘Учасниками його стали учні 7-А класу разом із учителем географії Матвєєвою Л.О.Обмінюємось думками:💚Ми розуміємо, що треба берегти свою Планету, відповідально ставитись до споживання її ресурсів, своїми діями щоденно протидіяти зміні клімату на планеті.💚Першим нашим кроком стала робота в електронних робочих зошитах до уроку. 💚“Тим, що ми не роздруковували робочі зошити на папері, ми врятували дерево, а значить воно і надалі буде давати планеті кисень”,- сказали семикласники.💚ВРЯТУЄМО НАШУ ПЛАНЕТУ!🌎🌐💚💚ЗУПИНИСЯ, ЛЮДИНО, НА МИТЬ…І ВІДЧУЙ, ЯК ПЛАНЕТІ БОЛИТЬ.ЯК ІЗ СЕРЦЯ КРИК ВИРИНА –ЗУПИНИСЯ, ЗЕМЛЯ В НАС ОДНА!