Урок зарубіжної літератури в 9-Б класі на тему “Собаче серце”

М.Булгакова – як метафора соціальних експериментів революційної доби” ( учитель Мельник Валентина Олексіївна).Література і історія завжди поруч, цікавий експеримент професора Преображенського змусив замислитись над темою дисгармонії, доведеної до абсурду через втручання людини в закони розвитку суспільства.

Розпочався ТИЖДЕНЬ МОЛОДШОГО ШКОЛЯРА “Експериментуючи, навчаємось”Розпочався ТИЖДЕНЬ МОЛОДШОГО ШКОЛЯРА “Експериментуючи, навчаємось”

Сьогодні- День Повітря На уроках – досліджуємо повітря і живі організми ⚘Учні 3-Б класу ( класний керівник Гуменюк Наталія Іванівна) працювали як справжні науковці . Кожна група учнів-дослідників підготувала і

У рамках відзначення Захисника та Захисниць України🇺🇦🇺🇦 13.10 відбулися військово- спортивні змагання “Україна-мати, вмій її захищати” 🇺🇦💛💙серед команд учнів 10 класів.У рамках відзначення Захисника та Захисниць України🇺🇦🇺🇦 13.10 відбулися військово- спортивні змагання “Україна-мати, вмій її захищати” 🇺🇦💛💙серед команд учнів 10 класів.

Переможцями в категоріях сталиСтрільба:Індивідуальні Гогоц Віталій., учень 10 а класу.Командний залік: 10а кл.Метання гранати:Солопенко Костянтин, учень 10б кл.Командний залік:10б кл.Підтягування:Крайзельбург Олександр, учень10б кл.Командний залік: 10б кл.Віджимання:Гордієнко Владислав, учень 10б кл..Командний

УРОКИ-ОНЛАЙНУРОКИ-ОНЛАЙН

Урок математики у 8-А класі (учитель Зайцева К.С.) та урок німецької мови у 3-Б класі (Учитель Дроненко І.В.).Виділеного часу на уроки не вистачило!Як добре, коли урок проводить учитель! Відразу все