22 квітня -ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ

🌳
🌲
♻️

Людина – частина Великої Природи. Дбаймо про захист і збереження планети. Презентуємо колективний творчий екологічний учнівський проєкт “Земля- казкова планета, тільки треба її берегти”, підготовлений до Дня Землі.♻️День Землі- це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.♻️Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. ♻️Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети.