23 КВІТНЯ- ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГИ 📚📙📗📘❤

На годині спілкування “Книга в моєму житті” в 11-Б класі (класний керівник Присідько Л.М.) обговорювали значення книги для людини в різні історичні епохи та часи, в різних сферах та галузях діяльності людини.✔У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. ✔Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. ✔Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з’єднує різні цивілізації у часі й просторі.✔Символічно день 23 квітня також був обраний завдяки традиції святкування Дня книги у Каталонії, де у День Святого Георга дарували троянду за кожну куплену книжку. Цього дня також прийнято було дарувати книгу близьким людям, тим, кого любиш.