ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243

Класовод Ященко Тетяна Олегівна та учні 1-Г класу з власного досвіду знають, що ТЕПЛИМИ бувають позитивні емоції та спогади! Отже, НАМ ТЕПЛО навіть холодними квітневими днями!

Онлайн- виховні години на тему ” Що таке принципи академічної доброчесністі та чому вони важливі?” у 8-А класі (кл.кер. Дроненко І.В.) та 10-Б класі (кл.кер. Коренська В.А.)Онлайн- виховні години на тему ” Що таке принципи академічної доброчесністі та чому вони важливі?” у 8-А класі (кл.кер. Дроненко І.В.) та 10-Б класі (кл.кер. Коренська В.А.)

Батьки відіграють ключову роль у дотриманні дітьми принципів академічної доброчесності. Якщо вдома толерують порушення доброчесності: наприклад, купують дитині збірники ГДЗ або ж виконують за дітей домашні завдання, то як би