ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243

Продовжують набувати математичних компетенцій учні 3-г класу на уроці математики: розв’язування задач на спільну роботу. (Класовод Крамаренко О.Ю.)

24 лютого у рамках Тижня партнерства відбулися онлайн-зустрічі батьків з класними керівниками 1-4 класів.🤝🤝🤝 Порушувалися такі теми як:24 лютого у рамках Тижня партнерства відбулися онлайн-зустрічі батьків з класними керівниками 1-4 класів.🤝🤝🤝 Порушувалися такі теми як:

Безпека дітей в інтернеті”, “Як допомогти дитині в навчанні”, “Булінг у дитячому середовищі”, ““Правила поведінки здобувачів освіти”, “Співпраця школи і родини”, “Підготовка до ДПА:як допомогти дитині здолати психологічні бар’єри “.

Наш 33-й випускНаш 33-й випуск

“Останні шкільні гастролі” – так назвали свій випускний вечір наші талановиті, успішні, творчі, веселі одинадцятикласники! Цього року школа випускає у самостійне доросле життя 18 своїх учнів! Любі діти! Візьміть із

РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО ТУРУ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ “SMILEY”РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО ТУРУ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ “SMILEY”

Переможці I туру Артеменко Максим 5б -школа 243 Дем’янюк Ліля -4в – школа 243Ярцев Кирил -4в -школа 243(Брали участь в Олімпіаді 23.10 учні з 4б, 4в та 5б ) Дякуємо