ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243

Невтомні учні 3-Б класу на уроці ” Я досліджую світ” влаштували подорож в минуле: досліджували як сучасна людина може потрапити в минуле без чарівної палички. Вчилися складати стовпчасту діаграму на тему: “Українські народні свята”

РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО ТУРУ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ “SMILEY”РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО ТУРУ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ “SMILEY”

Переможці I туру Артеменко Максим 5б -школа 243 Дем’янюк Ліля -4в – школа 243Ярцев Кирил -4в -школа 243(Брали участь в Олімпіаді 23.10 учні з 4б, 4в та 5б ) Дякуємо

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ

учителя хімії Ніну Михайлівну Калиту!!!Зичимо міцного здоров’я, подальших професійних успіхів і перемог, реалізації життєвих планів!З повагою, педагогічний та учнівський колективи школи 243!