Тиждень художньо-естетичного циклу🖼🎨🧶🧵🎀🎁

озпочався з віртуальної виставки творчих робіт учнів нашої школи “Від малюнка до виробу”, на якій представлені роботи у різних техніках. Виставку організували вчителі трудового навчання Ходзицька І.Ю., Чхало В.І. та вчитель образотворчого мистецтва Цевонюк І.В.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243

Учні 2-Б класу продовжують набувати необхідних компетентностей з української мови, працюючи над зв’язком слів у реченні, оповіданнями, виділяючи в тексті час і місце подій.(Класовод Карпенко І.С.)

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯНОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Сьогодні учні 8-Б класу на уроці з української мови (вчитель Жиронкіна Л.Б.), готуючись до письмового твору-опису пам’ятки історії та культури, провели віртуальну екскурсію по Києву, відвідали відомі пам’ятки: Михайлівський Золотоверхий