Шановні учні 5-11 класів!

Запрошуємо вас взяти участь у голосуванні за лідера школи 243 за посиланням:http://sch243.kyiv.ua/%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d1…/ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР!

ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК. ДЕНЬ 5.ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК. ДЕНЬ 5.

Учнями 10-Б класу Нагорним О. та Главацьким С. була проведена вікторина ( з кросвордом) серед учнів 7-А,8-А класів. (Учитель фізики Крупко Л.В.)СПІЛЬНА РОБОТА НАДИХАЄ…#ТАЛАНОВИТІДІТИШКОЛИ243#ТворчіВчителі_243

НОВИНИ З ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок математики. 6-Б клас ( учитель Зайцева К. С.)НОВИНИ З ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок математики. 6-Б клас ( учитель Зайцева К. С.)

Шкода ,що наші уроки через монітор ,але це не заважає нам бути активними під час всього уроку і цікаво засвоювати знання!Даже платформи Human ми вже не боїмось ,а активно працюємо.Мої

Учні і вчителі школи 243 Подільського району м.Києва вітають всіх українців із Всесвітнім Днем Вишиванки!!!Учні і вчителі школи 243 Подільського району м.Києва вітають всіх українців із Всесвітнім Днем Вишиванки!!!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ и ещё 2 98Angelina Matveeva, Наталия Соснина и ещё 96 Комментарии: 4 Поделились: 1 Нравится Комментировать Поделиться