ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕЛИКОДНЯ 🎁🌈☀️🎀

Великдень- це не тільки найбільше свято для всіх православних християн, а ще це унікальна можливість долучитися до народних традицій та обрядів, які його супроводжують.Така можливість сьогодні була в учнів 5-Б класу, під час майстер-класу “Великодній віночок” ( вчитель Цевонюк І.В.)

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243

Класовод Ященко Тетяна Олегівна та учні 1-Г класу з власного досвіду знають, що ТЕПЛИМИ бувають позитивні емоції та спогади! Отже, НАМ ТЕПЛО навіть холодними квітневими днями!

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУ

ряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте сьогодні, 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.