ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243

Учні 2-Б класу продовжують набувати необхідних компетентностей з української мови, працюючи над зв’язком слів у реченні, оповіданнями, виділяючи в тексті час і місце подій.(Класовод Карпенко І.С.)

ПОЧНІТЬ МАЛЮВАТИ!!!.. Поради від психолога О.РигаПОЧНІТЬ МАЛЮВАТИ!!!.. Поради від психолога О.Рига

Малювання – це захоплююче заняття, яке розвиває дитину й допомагає долати стрес. Цей процес корисний дітям і дорослим. В умовах карантину – це чудовий спосіб для організації спільного дозвілля всією

МИТТЄВІСТЬ 3. День інтерв’ю 🙂😊.МИТТЄВІСТЬ 3. День інтерв’ю 🙂😊.

За 6 років роботи директором це моє перше відкрите інтерв’ю! Запитань багато!Я зрозуміла, що це досить корисний спосіб оцінювання власних можливостей, який можна періодично використовувати для розуміння, чи правильно рухаєшся..