ЗЗСО 243 Без рубрики ВІТАЄМО УЧНІВ 9 КЛАСІВ!

ВІТАЄМО УЧНІВ 9 КЛАСІВ!

Сьогодні 55 учнів 9-х класів отримали перші в своєму житті документи про освіту!!!📕📗Промчала весна, дев’ята весна…Дев’ята весна в стінах рідної школи.Про світлу весну та дружбу шкільнуЗабути не можна ніколи.Хтось із дев’ятикласників вирішить продовжувати навчання у школі, а хтось – здобувати професію і справу свого життя.Бажаємо вам, дорогі діти, зробити правильний життєвий вибір та здійснити мрію свого життя!❤💖💖В добру путь!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

📆Календар шкільних олімпіад:📆Календар шкільних олімпіад:

12.10.2021 р. учні школи брали участь в декількох предметних олімпіадах: випробовували свої знання з німецької мови, поринули в дивовижний світ української мови та літератури, відповідали на цікаві запитання з біології.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!🏆🏆🏆ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!🏆🏆🏆

Районного етапу VI Кубку Київського міського голови з шахів “Кришталева тура”.Ученицю 2-Б класу Череднікову Аліну, яка зайняла 2 місцеУчня 11-Б класу Гончарука Андрія, який зайняв 3 місцеПИШАЄМОСЯ ВАМИ!!!Бажаємо подальших успіхів

У День Цивільного захисту учні 3-Б (кл.кер.Бойко М.С.) та 7-Б (кл.кер. Коренська В.А.) класів відвідали Пожежну частину.У День Цивільного захисту учні 3-Б (кл.кер.Бойко М.С.) та 7-Б (кл.кер. Коренська В.А.) класів відвідали Пожежну частину.

Багато вражень отримали школярі, адже спілкувалися із справжніми рятівниками, одягали костюм загального захисту, спробували себе за кермом справжньої пожежної машини.. Мегакруті враження!!! Пишаємося нашими рятівниками! ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ СТРІЙ 24 /7!