ЗЗСО 243 Без рубрики ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ОНЛАЙН

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ОНЛАЙН

Сьогодні відбулася онлайн-зустріч адміністрації та психолога школи з батьками майбутніх першокласників, під час якої було презентовано освітній заклад, особливості прийому і навчання у 1-х класах, поради психолога щодо підготовки дитини до школи. По завершенню заходу відбувся діалог з батьками “Запитання-відповіді”, під час якого учасники задавали запитання, що їх турбують. Дякуємо за співпрацю!Чекаємо наших маленьких першокласників!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок алгебри у 9-А класі (учитель Зайцева Катерина Сергіївна)НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок алгебри у 9-А класі (учитель Зайцева Катерина Сергіївна)

Кажуть,що кожен день-це навчання)На дистанційному навчанні так і ж.Сьогодні ми з 9а класом не тільки засвоїли тему “Квадратична функція”,а й навчитися користуватися програмою Desmos,яка дає можливість швидкої побудови графіків функцій.Користо

До Дня захисту дітей відбулася спортивна гра-естафета “Ми діти єдиної країни – України”До Дня захисту дітей відбулася спортивна гра-естафета “Ми діти єдиної країни – України”

До Дня захисту дітей відбулася спортивна гра-естафета “Ми діти єдиної країни – України” Енергійно, завзято долали спортивні завдання команди учнів 6-А,Б,Г класів. Найспритнішою у змаганнях стала команда учнів 6-Г класу!