До Всесвітнього дня вишиванки учні школи взяли участь в Екологічній акції “Квітковий розмай”🌺🌹🌷🌸💐

22 квітня 20021 року відзначається Міжнародний День Землі. 🌍🌐💚♻️☘22 квітня 20021 року відзначається Міжнародний День Землі. 🌍🌐💚♻️☘

Учні 3-6 класів на уроках інформатики разом з учителем Литовченко Ю. В. говорили про важливість роздільного збору сміття, ділилися власним досвідом сортування сміття, а також розробляли навчальну гру “Сортування сміття”

КІБЕРБУЛІНГ У ЦИФРОВОМУ ПРОСТОРІ- актуальна та вкрай важлива тема.КІБЕРБУЛІНГ У ЦИФРОВОМУ ПРОСТОРІ- актуальна та вкрай важлива тема.

У рамках проведення Місячника безпеки з 30.03 по 02.04 проведено тематичні онлайн-заходи, а саме:“Кібер-Булінг або агресія в інтернеті” в 5-А класі (кл.кер.Маншиліна М.В.);“Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті #НЕ ВЕДУСЬ”

Розпочався ТИЖДЕНЬ МОЛОДШОГО ШКОЛЯРА “Експериментуючи, навчаємось”Розпочався ТИЖДЕНЬ МОЛОДШОГО ШКОЛЯРА “Експериментуючи, навчаємось”