ДО ДНЯ ЄВРОПИ🇪🇺🇪🇺🇪🇺

🚩Кожної третьої суботи травня в Україні відзначають День Європи.🚩Святкування в школі розпочалося з віртуальних подорожей “Подорожуючи країнами Європи”.🚩Сьогодні, 13 травня, під час інтерактивних перерв гідами були учні таких країн Європи :🇬🇧– Велика Британія, 6-А клас (кл.кер.Месенко О.К.) .🇳🇴– Норвегія, 6-Б клас (кл.кер. Герасименко Л.М.).🇨🇭– Швейцарія, 6-В клас (кл.кер. Мушинський В.І.).🇳🇱– Нідерланди, 7-А клас (кл.кер. Деревицька Л.А.).🇪🇦– Іспанії, 7-Б клас (кл.кер.Крупко Л.В.).🇨🇵– Франції, 7-В клас(кл.кер.Малкіна Л.М.).Для учнів 1-Б класу пройшов урок-подорож “Разом до Європи” (кл.кер.Бойко М.С.).