ЗЗСО 243 Без рубрики СПЛИНУВ РІК НАВЧАННЯ У СОЦІАЛЬНО-СПОРТИВНІЙ ШКОЛІ “ФОНДУ”РЕАЛ МАДРИД”⚽️⚽️🏆

СПЛИНУВ РІК НАВЧАННЯ У СОЦІАЛЬНО-СПОРТИВНІЙ ШКОЛІ “ФОНДУ”РЕАЛ МАДРИД”⚽️⚽️🏆

02.06.2021 року пройшов підсумковий шкільний турнір з футболу серед учасників соціально-спортивної школи групи А (вікова категорія 6-8років).Учасники турніру отримали нагороди за “РІВНІСТЬ” що означає поважати кожного гравця своєї команди, незважаючи на стать і вік- дівчинка це чи хлопчик.Нагороди вручали: ⚽️координатор соціально-спортивної школи “Фонду “Реал Мадрид” зі сторони Іспанії пан Іміліо, ⚽️член правління ТОВ “”Епіцентр К” Андрій Каріков⚽️координатор соціально-спортивної школи “Фонду “Реал Мадрид” в Україні пані Тетяна.⚽️Нагадаємо, що на базі школи 243 з 22 жовтня 2020 року працює соціально-спортивна школа “Фонду “Реал Мадрид”, в якій навчаються учні нашого закладу, що потребують допомоги.