СПЛИНУВ РІК НАВЧАННЯ У СОЦІАЛЬНО-СПОРТИВНІЙ ШКОЛІ “ФОНДУ”РЕАЛ МАДРИД”⚽️⚽️🏆

02.06.2021 року пройшов підсумковий шкільний турнір з футболу серед учасників соціально-спортивної школи групи А (вікова категорія 6-8років).Учасники турніру отримали нагороди за “РІВНІСТЬ” що означає поважати кожного гравця своєї команди, незважаючи на стать і вік- дівчинка це чи хлопчик.Нагороди вручали: ⚽️координатор соціально-спортивної школи “Фонду “Реал Мадрид” зі сторони Іспанії пан Іміліо, ⚽️член правління ТОВ “”Епіцентр К” Андрій Каріков⚽️координатор соціально-спортивної школи “Фонду “Реал Мадрид” в Україні пані Тетяна.⚽️Нагадаємо, що на базі школи 243 з 22 жовтня 2020 року працює соціально-спортивна школа “Фонду “Реал Мадрид”, в якій навчаються учні нашого закладу, що потребують допомоги.

У рамках відзначення Захисника та Захисниць України🇺🇦🇺🇦 13.10 відбулися військово- спортивні змагання “Україна-мати, вмій її захищати” 🇺🇦💛💙серед команд учнів 10 класів.У рамках відзначення Захисника та Захисниць України🇺🇦🇺🇦 13.10 відбулися військово- спортивні змагання “Україна-мати, вмій її захищати” 🇺🇦💛💙серед команд учнів 10 класів.

Переможцями в категоріях сталиСтрільба:Індивідуальні Гогоц Віталій., учень 10 а класу.Командний залік: 10а кл.Метання гранати:Солопенко Костянтин, учень 10б кл.Командний залік:10б кл.Підтягування:Крайзельбург Олександр, учень10б кл.Командний залік: 10б кл.Віджимання:Гордієнко Владислав, учень 10б кл..Командний

Сьогодні на уроці мовленнєвого розвитку в 5а класіСьогодні на уроці мовленнєвого розвитку в 5а класі

вчитель Маншиліна М.В.) складали твір-опис тварини за власними спостереженнями. Це стало нагодою для того, аби кожен міг показати свого домашнього улюбленця і розповісти про нього. То ж ми познайомились і