ЗЗСО 243 Без рубрики “PLAYMAKERS” ВЖЕ В КИЄВІ!!

“PLAYMAKERS” ВЖЕ В КИЄВІ!!

За ініціативи всесвітньо відомої компанії The Walt Disney у 2021 році розпочала свою реалізацію програма УЄФА «Playmakers», що впроваджується Українською асоціацією футболу в співпраці з ЗЗСО № 243 та ПРЦФЗН «Спорт для всіх».✔Під керівництвом лідера проєкту, сертифікованого тренера Романа Щеглюка, учителя фізичної культури ЗЗСО 243, дівчатка-учасниці вже відчули на собі магію Діснею. Їх дебютне заняття було побудоване на обігруванні історії з мультфільму «Суперсімейка-2».✔«Playmakers» в Україні надає можливості для маленьких принцес 2-3 класів в ігровій формі познайомитися з футболом, отримуючи від нього лише позитивні емоції, заряд бадьорості та натхнення. Окрім того, це чудова можливість отримати нові знайомства!✔Під час занять створюється весела та безпечна атмосфера, а дівчатка беруть участь у якості головних героїнь сюжетів та історій з діснеївських мультфільмів «Суперсімейка-2» та «Крижане серце-2».