“PLAYMAKERS” ВЖЕ В КИЄВІ!!

За ініціативи всесвітньо відомої компанії The Walt Disney у 2021 році розпочала свою реалізацію програма УЄФА «Playmakers», що впроваджується Українською асоціацією футболу в співпраці з ЗЗСО № 243 та ПРЦФЗН «Спорт для всіх».✔Під керівництвом лідера проєкту, сертифікованого тренера Романа Щеглюка, учителя фізичної культури ЗЗСО 243, дівчатка-учасниці вже відчули на собі магію Діснею. Їх дебютне заняття було побудоване на обігруванні історії з мультфільму «Суперсімейка-2».✔«Playmakers» в Україні надає можливості для маленьких принцес 2-3 класів в ігровій формі познайомитися з футболом, отримуючи від нього лише позитивні емоції, заряд бадьорості та натхнення. Окрім того, це чудова можливість отримати нові знайомства!✔Під час занять створюється весела та безпечна атмосфера, а дівчатка беруть участь у якості головних героїнь сюжетів та історій з діснеївських мультфільмів «Суперсімейка-2» та «Крижане серце-2».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Робимо добрі справиРобимо добрі справи

До Міжнародного дня людей з інвалідністю та Дня Доброти у школі проведено акції “Підтримай дитину” та “Буккроссинг”, під час яких зібрані художні книги, іграшки, солодощі будуть подаровані дітям, які сьогодні

#НІКОЛИ_ЗНОВУ#НІКОЛИ_ЗНОВУ

Дню Пам’яті і Примирення та 75-й річниці визволення від нацизмуприсвячується….Творча колективна робота учнів 9-Б класу та класного керівника Коренської Віти Анатоліївни. https://www.facebook.com/school243/videos/2295543114083515/ #Ми_памятаємо#Памятаємо_Перемагаємо!