ЗЗСО 243 Без рубрики #Хроніки_ІА

#Хроніки_ІА

10 МИТТЄВОСТЕЙ ОСЕНІ У ШКОЛІ #243🍁🍁🍁МИТТЄВІСТЬ 2. День заповнений шаленими емоціями🙂😊.Експерти відвідують уроки та працюють з документацією.Надзвичайно відповідальна і важлива місія інституційного аудиту- проведення опитування вчителів, учнів і батьків.Відчуваємо великі хвилювання і величезну підтримку батьків, друзів, родин!👌👌👌Все буде добре!❤❤❤#school_243_kiyv

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Про толерантність говорили в 1-А класі ( класовод Городнича Т.М.)Незнайомим виявилося слово ТОЛЕРАНТНІСТЬ для маленьких першокласників.Про толерантність говорили в 1-А класі ( класовод Городнича Т.М.)Незнайомим виявилося слово ТОЛЕРАНТНІСТЬ для маленьких першокласників.

Граючись, зрозуміли, що усі люди різні, але жити серед абсолютно однакових людей нецікаво. Кожен заслуговує на повагу. Тепер вони з гордістю називають себе толерантними. Життя часто влаштовує перевірки на толерантність.

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯНОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Ні для кого не є секретом, що учні 1-х класів є надзвичайно рухливими та енергійними Тож беручи це до уваги, організовує уроки на дистанційному навчанні учитель фізичної культури Кобайло Г.Ю.