ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

Шановні батьки учнів школи!З 18 до 22 жовтня 2021 року відбудеться Тиждень Партнерства в онлайн-форматі.Якщо ви прагнете зустрітися з учителем, отримати консультацію з предмету, вирішити актуальне для вашої дитини питання, це ви зможете зробити у форматі онлайн.Запрошуємо вас на Онлайн-зустрічі з учителями нашої школи, які відбудуться на платформі Zoom з 15.30 до 18.00 год.18 жовтня- Зустрічі з учителями 1-4 класів19 жовтня – Зустрічі з учителями 5-11 класівЗапис на онлайн-зустріч – через класного керівника або за телефоном: 063-305-48-4420 жовтня – Ранкова кава з директором школи в онлайн форматі21 жовтня – настановча шкільна конференція (звіт директора про роботу педагогічного колективу школи у 2020-2021 н.р. та завдання на 2021-2022 н.р.)ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!СПРОБУЄМО БУТИ КОРИСНИМИ ДЛЯ ВАС!ПЛІДНОЇ СПІВПРАЦІ І ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ!