ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

Шановні батьки учнів школи!З 18 до 22 жовтня 2021 року відбудеться Тиждень Партнерства в онлайн-форматі.Якщо ви прагнете зустрітися з учителем, отримати консультацію з предмету, вирішити актуальне для вашої дитини питання, це ви зможете зробити у форматі онлайн.Запрошуємо вас на Онлайн-зустрічі з учителями нашої школи, які відбудуться на платформі Zoom з 15.30 до 18.00 год.18 жовтня- Зустрічі з учителями 1-4 класів19 жовтня – Зустрічі з учителями 5-11 класівЗапис на онлайн-зустріч – через класного керівника або за телефоном: 063-305-48-4420 жовтня – Ранкова кава з директором школи в онлайн форматі21 жовтня – настановча шкільна конференція (звіт директора про роботу педагогічного колективу школи у 2020-2021 н.р. та завдання на 2021-2022 н.р.)ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!СПРОБУЄМО БУТИ КОРИСНИМИ ДЛЯ ВАС!ПЛІДНОЇ СПІВПРАЦІ І ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ!

Урок 4-б класуУрок 4-б класу

Інтегрований урок трудового навчання та природознавства у 4-Б класу (учитель Дончук Лідія Миколаївна) на тему: “Колаж. Комбінування різноманітних матеріалів для створення композиції- колажу. Сюжетна композиція на тему “Космічна мандрівка”. Неймовірна

Інклюзивно-ресурсний центр 7 Подільського району м. КиєваІнклюзивно-ресурсний центр 7 Подільського району м. Києва

Сьогодні ми були щиро раді спілкуванню з потужною командою педагогів ЗЗСО 243. Мотивований колектив під вправним керівництвом адміністрації закладу плідно працюють, навчаючи осіб з особливими освітніми потребами. В атмосфері порозуміння

З нагоди відзначення Міжнародного дня толерантності в 4-В класі (класовод Власюк О.І.)З нагоди відзначення Міжнародного дня толерантності в 4-В класі (класовод Власюк О.І.)

було проведено відео-вікторину. Діти відповідали на різні запитання, впізнавали характерні ознаки толерантної людини, підбирали слова-синоніми до букв слова ТОЛЕРАНТНІСТЬ. Також учні виконають практичну роботу за темою: намалюють відповідні малюнки або