МИТТЄВІСТЬ 3. День інтерв’ю 🙂😊.

✔️За 6 років роботи директором це моє перше відкрите інтерв’ю! Запитань багато!Я зрозуміла, що це досить корисний спосіб оцінювання власних можливостей, який можна періодично використовувати для розуміння, чи правильно рухаєшся.. Сьогодні також відбулися інтерв’ю із заступниками директора з виховної і навчально-виховної роботи старшої школи.✔ Одні експерти продовжують вивчати педагогічну діяльність педагогічних працівників, відвідують уроки.✔Інші експерти – працюють з горами документації!Навантаження зростає, адже аудит накладається на освітній процес!…🔔🔔🔔Емоційне напруження зашкалює… 📈📈📈Підтримуємо один одного і тримаємося, бо ми – КОМАНДА..!👌👍👍👍❤❤Залишається 7 днів!