10 МИТТЄВОСТЕЙ ОСЕНІ У ШКОЛІ #243Миттєвість 4. День надзвичайної активності

10 МИТТЄВОСТЕЙ ОСЕНІ У ШКОЛІ #243🍁🍁🍂Миттєвість 4. День надзвичайної активності

✔️Сьогодні відбулися найважливіші інтерв’ю для результатів аудиту – лідера учнівського самоврядування “КОЛО” Валерії Середи, шкільного психолога Ірини Лябах.✔️Експертами опрацьовано 80% шкільної документації⁉️✔️Учителями закладу проведено 12 уроків за участю експертів❗У нас надзвичайні діти!!! ❤️❤️❤️Вони не лише розумні, але й мудрі!!! ❤️❤️❤️Чудова командна робота!!! 👍👍👍Колектив тримається РАЗОМ і це ВАЖЛИВО!!!БО РАЗОМ- МИ СИЛА!!! 👍👍👍❤️Залишається 6 днів! І все на світі треба пережити… .