З 4 по 10 жовтня проходить Всесвітній тиждень

Космосу .Всесвітній тиждень Космосу учні 5-7 класів провели у дослідженнях: відвідали космічні станції QR-квесту “Космос” . Найкращим дослідником космосу став учень 6-Б класу Максим Чередніков.ВІТАЄМО!!!🏆🏆🏆#Талановиті_діти_школи_243#ТворчіВчителі_243

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

До Всесвітнього дня творчості та інноваційної діяльностіДо Всесвітнього дня творчості та інноваційної діяльності

в 3-В класі (кл.керівник Яковина Віталіна Олександрівна) пройшла виховна година та майстер-клас “Нове життя старим речам”.#ПоділОсвіта#PodilOsvita#Дистанційна_освіта_Поділ#ТворчіВчителі_243#ТАЛАНОВИТІДІТИШКОЛИ243 https://www.facebook.com/school243/videos/452427089164084

5 травня у школах Києва розпочнеться прийом документів до перших класів❗5 травня у школах Києва розпочнеться прийом документів до перших класів❗

Для зручності батьків Департамент розробив інфографіку подання документів. Ознайомитись із розпорядженнями районних в місті Києві державних адміністрацій про території обслуговування, закріплені за школами Києва, ви можете на офіційному сайті Департаменту:https://bit.ly/2QBLenG

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Команда учнів нашої школи стала переможцем у першості Подільського району м Києва з настільного тенісу та здобула почесне 1 МІСЦЕ!!!! ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ: Озерська Вікторія (9б) Литвин Влад (9а) Солопенко