ЧИМ ЗАЙМАЮТЬСЯ ВЧИТЕЛІ НА КАНІКУЛАХ?…26.10.21 р. для педагогічних працівників закладу відбувся психологічний тренінг на тему “Педагогічна толерантність учителя. Вирішення конфліктів мирним шляхом” ( практичний психолог Лябах І. О.).

Нагадаємо, 16 листопада- міжнародний день толерантності.🔖Саме 16 листопада 1995 року 185 державами – членами ЮНЕСКО, була прийнята Декларація Принципів Толерантності.🔖Толерантність передбачає готовність прийняти інших такими, які вони є, та взаємодіяти на основі згоди.🔖Основними знаками толерантного педагога є:✔ він співпрацює з іншими на засадах партнерства;✔готовий слухати і чути думки інших;✔поважає права інших на індивідуальність та ідентичність;✔терпимий до чужих думок, вірувань, поведінки;✔здатний подивитися на проблему очима інших;✔визнає різноманітність;✔діє усвідомлено;✔емоційно виважений;✔критикує конструктивно;✔уникає застосовувати насильство;✔бере відповідальність на себе за прийняті рішення;✔вміє здійснювати аналіз своїх дій з подальшою їх корекцією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Учні 1-В класу приєдналися до Акції “16 днів проти насильства “(кл.керівник Ященко Тетяна Олегівна).Учні 1-В класу приєдналися до Акції “16 днів проти насильства “(кл.керівник Ященко Тетяна Олегівна).

Ми проти насильства у світі!1-В на прикладі двох яблук побачив, як насильство та похвала впливають на людейЩо відбувається з нами, коли нас люблять та хвалять? Що буде з тими, над

КОНКУРС КУЛІНАРНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ РІЗДВЯНЕ ПЕЧИВОКОНКУРС КУЛІНАРНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ РІЗДВЯНЕ ПЕЧИВО

У рамках ОСВІТНЬОГО ХАКАТОНУ-2019 18 команд з учнів, вчителів і батьків створили освітнє коло на другому шкільному Конкурсі кулінарної майстерності “Різдвяне печиво”. Це не просто давня європейська традиція, це створення