ЗЗСО 243 Без рубрики ЧИМ ЗАЙМАЮТЬСЯ ВЧИТЕЛІ НА КАНІКУЛАХ?…26.10.21 р. для педагогічних працівників закладу відбувся психологічний тренінг на тему “Педагогічна толерантність учителя. Вирішення конфліктів мирним шляхом” ( практичний психолог Лябах І. О.).

ЧИМ ЗАЙМАЮТЬСЯ ВЧИТЕЛІ НА КАНІКУЛАХ?…26.10.21 р. для педагогічних працівників закладу відбувся психологічний тренінг на тему “Педагогічна толерантність учителя. Вирішення конфліктів мирним шляхом” ( практичний психолог Лябах І. О.).

Нагадаємо, 16 листопада- міжнародний день толерантності.🔖Саме 16 листопада 1995 року 185 державами – членами ЮНЕСКО, була прийнята Декларація Принципів Толерантності.🔖Толерантність передбачає готовність прийняти інших такими, які вони є, та взаємодіяти на основі згоди.🔖Основними знаками толерантного педагога є:✔ він співпрацює з іншими на засадах партнерства;✔готовий слухати і чути думки інших;✔поважає права інших на індивідуальність та ідентичність;✔терпимий до чужих думок, вірувань, поведінки;✔здатний подивитися на проблему очима інших;✔визнає різноманітність;✔діє усвідомлено;✔емоційно виважений;✔критикує конструктивно;✔уникає застосовувати насильство;✔бере відповідальність на себе за прийняті рішення;✔вміє здійснювати аналіз своїх дій з подальшою їх корекцією.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 ВЕРЕСНЯ1 ВЕРЕСНЯ

1 ВЕРЕСНЯ Новий 2023-2024 навчальний рік розпочався першим уроком “Ми українці :честь і слава незламним” Стійкість та незламність українців на шляху до Перемоги сьогодні захоплюють весь світ. Дякуємо незламному духу

#ОСВІТНІЙ_ХАКАТОН_2020. ДЕНЬ 2#ОСВІТНІЙ_ХАКАТОН_2020. ДЕНЬ 2

#ОСВІТНІЙ_ХАКАТОН_2020#Якісна_освіта#Комфортне_ середовище#ЗЗСО_243#День_клімату Клімат на нашому березі – середземноморський ! Тепло, сонячно. Інколи, правда, буває дрібний, але короткочасний дощик.Тут завжди багатолюдно, панує щирість і повага.А ще у нас яскраво світять зорі!

V-ий ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАРТНЕРСТВА “ОСВІТНІЙ ХАКАТОН 2021”V-ий ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАРТНЕРСТВА “ОСВІТНІЙ ХАКАТОН 2021”

День 2. ДРАЙВОВИЙ ВІВТОРОКу школі 243 Подільського району м Києва: адміністрація-самоврядування.Заступник директора ПШ в Тиждень ХакатонуБуло жарко!