НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок розвитку зв’язного мовлення у 2-Г класі (учитель Скопенко Дар’я Олександрівна)

ЗЗСО 243#ЦІКАВЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ТАЛАНОВИТІ УЧНІ#ТВОРЧІ ВЧИТЕЛІ# Кожен урок розвитку зв’язного мовлення, проведений учителем Скопенко Д.О. в 2-Г класі складається з кількох компонентів: так учні здобувають нові знання, закріплюють вміння та розвивають моральні якості особистості, а саме: доброзичливість та повагу до старших.Хай світ стає ДОБРІШИМ!

Тиждень художньо-естетичного циклу🖼🎨🧶🧵🎀🎁Тиждень художньо-естетичного циклу🖼🎨🧶🧵🎀🎁

озпочався з віртуальної виставки творчих робіт учнів нашої школи “Від малюнка до виробу”, на якій представлені роботи у різних техніках. Виставку організували вчителі трудового навчання Ходзицька І.Ю., Чхало В.І. та

ПУНКТ ЗНО-2021 ЗЗСО 243 ЗАВЕРШИВ СВОЮ РОБОТУ!ПУНКТ ЗНО-2021 ЗЗСО 243 ЗАВЕРШИВ СВОЮ РОБОТУ!

Під час основної сесії ЗНО на пункті проведено 5 тестувань з англійської мови, математики, української мови, історії України, географії. А це понад 1500 учасників!Адміністрація школи 243 щиро вдячна за злагоджену