НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок української мови у 4-Б класі (учитель Гуменюк Наталія Іванівна)

ЦІКАВЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ТАЛАНОВИТІ УЧНІ#МАЙСТЕРНІ ВЧИТЕЛІ#Вже із власного досвіду учні 4-Б класу кл. знають ЯКА БАГАТА УКРАЇНСЬКА МОВА!Тож із традиційною цікавістю до нових знань працювали над темою: “Багатозначні слова і омоніми”: вчилися розрізняти омоніми та багатозначні слова, ознайомились з будовою музичного інструмента – гітара та упізнавали слова за їхнім значенням.(КЛАСОВОД Гуменюк Н.І.)

4Ніна Хоменко и ещё 3