НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок української мови у 4-Б класі (учитель Гуменюк Наталія Іванівна)

ЦІКАВЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ТАЛАНОВИТІ УЧНІ#МАЙСТЕРНІ ВЧИТЕЛІ#Вже із власного досвіду учні 4-Б класу кл. знають ЯКА БАГАТА УКРАЇНСЬКА МОВА!Тож із традиційною цікавістю до нових знань працювали над темою: “Багатозначні слова і омоніми”: вчилися розрізняти омоніми та багатозначні слова, ознайомились з будовою музичного інструмента – гітара та упізнавали слова за їхнім значенням.(КЛАСОВОД Гуменюк Н.І.)

4Ніна Хоменко и ещё 3

Напередодні Дня Гідності і Свободи вчитель історії Бондаренко А.В провела Урок ГідностіНапередодні Дня Гідності і Свободи вчитель історії Бондаренко А.В провела Урок Гідності

для учнів 8-10 класів.Під час уроку учні характеризували суспільно-політичні події в Україні в період з листопада 2013 – лютого 2014 рр., працювали з візуальними та текстовими джерелами інформації, застосовували на

16 травня відбувся День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників в онлайн-форматі.16 травня відбувся День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників в онлайн-форматі.

Сьогодні ми презентували:Особливості розвитку і традиції школи №243 Особливості прийому документів до 1-х класів та зарахування у 1-і класи на 2022-2023 н.р. Відеознайомство з учителями 1-х класівПсихологічні особливості адаптаціїдитини до