НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок інформатики у 6-В і 6-Г класах (учитель Литовченко Юлія Вікторівна)

Хто хоче навчатися, тому ніякі карантини не завадять!☑️ Нову платформу HUMAN – опанували.☑️ На уроках активними – були.☑️ Завдання на сайті LearningApps – виконали.☑️ Тиждень з чудових оцінок – розпочали.Хто молодці? 6-В і 6-Г молодці! Так тримати!

ТИЖДЕНЬ ХУДОЖНЬО-ТЕХНОЛОНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН ТРИВАЄ…🎨🖼🧶🎀🎁❤ТИЖДЕНЬ ХУДОЖНЬО-ТЕХНОЛОНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН ТРИВАЄ…🎨🖼🧶🎀🎁❤

Світ надзвичайно цікавий і загадковий!Сьогодні на уроці мистецтва учні 6-А класу познайомились з творчістю українського художника Олега Шуляка, його картинами- загадками, та картинами -ілюзіями, які здалеку сприймаються як портрет, але,

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 9-А класіУ рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 9-А класі

(кл.кер. Дроненко І.В.) відбулася виховна година “Знання на дорозі – безпека підростаючого покоління”. Учні активно обговорювали проблемні ситуації, безпечну поведінку та позитивне ставлення до вимог безпеки учасників дорожнього руху.