НОВИНИ З ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок математики. 6-Б клас ( учитель Зайцева К. С.)

У рамках відзначення Захисника та Захисниць України🇺🇦🇺🇦 13.10 відбулися військово- спортивні змагання “Україна-мати, вмій її захищати” 🇺🇦💛💙серед команд учнів 10 класів.У рамках відзначення Захисника та Захисниць України🇺🇦🇺🇦 13.10 відбулися військово- спортивні змагання “Україна-мати, вмій її захищати” 🇺🇦💛💙серед команд учнів 10 класів.

Переможцями в категоріях сталиСтрільба:Індивідуальні Гогоц Віталій., учень 10 а класу.Командний залік: 10а кл.Метання гранати:Солопенко Костянтин, учень 10б кл.Командний залік:10б кл.Підтягування:Крайзельбург Олександр, учень10б кл.Командний залік: 10б кл.Віджимання:Гордієнко Владислав, учень 10б кл..Командний