ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ 💛💙🌻🌼🇺🇦

Одні з найдосвідченіших мандрівників Країною знань, учні 4-Г класу (класовод Крамаренко О.Ю.), долучилися до святкування Дня української мови та писемності та дізналися кого вважають основоположником української мови;що сучасна українська мова містить приблизно 256000 слів. А ще довідались безліч цікавинок про рідну мову: найбільше синонімів в українській мові має слово “бити” – 45, а “родзинкою” є те, що вона дуже багата на зменшувальні форми слів. В мові є цікаві паліндроми- це “дзеркальні” слова та фрази, які можна читати з ліва на право, або з права на ліво. А ще дізналися цікаву історію, про українську літеру “ґ” та про те що українська мова найбільш споріднена з білоруською мовою.