. ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ 💙💛

Сьогодні на святковому уроці до Дня української писемності учні 5-В класу ( вчитель Якушко Т.Ю.) дізнавалися про історію свята та виникнення української мови. Знайомились із Законом України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, обговорювали цікаві факти про українську мову.

БУДЕ ЦІКАВО ТА ПІЗНАВАЛЬНО!”-БУДЕ ЦІКАВО ТА ПІЗНАВАЛЬНО!”-

під таким меседжем розпочався у школі Тиждень природничо-математичних наук!12 квітня- День Космонавтики!Учитель фізики Крупко Л.В. з учнями 10-11 класів підготували цікаву вікторину “Космічні пригоди” для молодших школярів.У заході взяли участь

АДАПТАЦІЯ У 5 КЛАСІ: ЦЕ ЛЕГКО?!…👌🔔🔔АДАПТАЦІЯ У 5 КЛАСІ: ЦЕ ЛЕГКО?!…👌🔔🔔

Над цим запитанням сьогодні міркували всі вчителі,які викладають у 5-х класах, класні керівники теперішніх 5-х та 4-х класів минулого року,, шкільний психолог та шкільна адміністрація під час психолого-педагогічного консиліуму “Адаптація

#ОСВІТНІЙ_ХАКАТОН_2020. ДЕНЬ 2#ОСВІТНІЙ_ХАКАТОН_2020. ДЕНЬ 2

#ОСВІТНІЙ_ХАКАТОН_2020#Якісна_освіта#Комфортне_ середовище#ЗЗСО_243#День_клімату Клімат на нашому березі – середземноморський ! Тепло, сонячно. Інколи, правда, буває дрібний, але короткочасний дощик.Тут завжди багатолюдно, панує щирість і повага.А ще у нас яскраво світять зорі!