НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Про мужність і людяність, відповідальність і відданість говорили на уроці з зарубіжної літератури в 6-А класі ( вчитель Мельник В.О.), аналізуючи образ Діка Сенда — героя роману Жуля Верна П’ятнадцятирічний капітан”. Досліджували загадковий континент, поринали у світ загадок і таємниць, роздумували над життєвим кредо “Праця є законом життя”

Перший урок “Ми українці: честь і слава незламним”Перший урок “Ми українці: честь і слава незламним”

нового 2022-2023 начального року в умовах війни розпочався вшануванням героїв , які заплатили своїм життям за нашу свободу та усіх причетних до справи захисту нашої Батьківщини Учні 1-11 класів читали

ГРУПА ПОДОВЖЕНОГО ДНЯ ДИСТАНЦІЙНО!ГРУПА ПОДОВЖЕНОГО ДНЯ ДИСТАНЦІЙНО!

На групі подовженого дня учні 2-В класу ( вихователь Охрiмова Олеся Юріївна) виготовляли аплiкацiю на тему: Весняна квiтка «Пiдснiжник».ДУЖЕ КРУТО!Діти молодці!#Талановитідітишколи243#дистанційна_ОК_вчителі_разом