НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Сьогодні в 10-А на уроці “Громадянська освіта” учні знайомились з поняттям комунікація, вчились вибудовувати ефективний діалог, розрізняти його основні сторони:вербальну та невербальну комунікацію, аналізували різні форми невербальної комунікації за допомогою візуальних вправ.(вчитель Бондаренко А.В.)

Робимо добрі справиРобимо добрі справи

До Міжнародного дня людей з інвалідністю та Дня Доброти у школі проведено акції “Підтримай дитину” та “Буккроссинг”, під час яких зібрані художні книги, іграшки, солодощі будуть подаровані дітям, які сьогодні

УКРАЇНА – ТЕРИТОРІЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!УКРАЇНА – ТЕРИТОРІЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

До Дня Гідності та Свободив онлайн форматі відбулися заходи:патріотичний урок “Тернистий шлях до свободи” в 5-Г класі (кл.кер. Козленко Ю.І.);виховні години “Вільні творять майбутнє” в 6-А класі (кл.кер. Маншиліна М.В.)

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА в ЗЗСО #243ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА в ЗЗСО #243

розпочався з книжкової виставки , присвяченої правам дитини. Ми сподіваємося, що цей Тиждень буде стимулом для учнів поглиблювати свої знання заради становлення вільних , відповідальних, гідних громадян!