НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Ні для кого не є секретом, що учні 1-х класів є надзвичайно рухливими та енергійними 🙂 Тож беручи це до уваги, організовує уроки на дистанційному навчанні учитель фізичної культури Кобайло Г.Ю. (учні 1-Г класу. Тема уроку “ГімнастикаВиди гімнастики та їх виконання”)

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!…ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!…

Вони навічно залишаються в наших серцях і пам‘яті. Сьогодні, 29 серпня, День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ

У рамках Тижня партнерства 18.10 відбулися тематичні батьківські зустрічі в 1-4 класах.У рамках Тижня партнерства 18.10 відбулися тематичні батьківські зустрічі в 1-4 класах.

– Адаптація першокласників до навчання в школі: наші успіхи” (класоводи 1-А кл.Городнича Т.М., 1-Г кл. Надзьон О.О.)- “Профілактика булінгу та домашнього насильства” (класоводи 2-Б кл.Бойко М.С., 2-В кл. Ященко Т.О.,