НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Ні для кого не є секретом, що учні 1-х класів є надзвичайно рухливими та енергійними 🙂 Тож беручи це до уваги, організовує уроки на дистанційному навчанні учитель фізичної культури Кобайло Г.Ю. (учні 1-Г класу. Тема уроку “ГімнастикаВиди гімнастики та їх виконання”)

Про толерантність говорили в 1-А класі ( класовод Городнича Т.М.)Незнайомим виявилося слово ТОЛЕРАНТНІСТЬ для маленьких першокласників.Про толерантність говорили в 1-А класі ( класовод Городнича Т.М.)Незнайомим виявилося слово ТОЛЕРАНТНІСТЬ для маленьких першокласників.

Граючись, зрозуміли, що усі люди різні, але жити серед абсолютно однакових людей нецікаво. Кожен заслуговує на повагу. Тепер вони з гордістю називають себе толерантними. Життя часто влаштовує перевірки на толерантність.

Укр.мова. Читання 2-А клас, 09.04.21Тема. Леся Українка “Лісова пісня”Класовод Власюк Оксана Іванівна.Укр.мова. Читання 2-А клас, 09.04.21Тема. Леся Українка “Лісова пісня”Класовод Власюк Оксана Іванівна.

Учні 2-А класу за проектом “Інтелект України” зараз на уроках читання вивчають творчість української поетеси Лесі Українки. Один із творів, який дітям дуже сподобався це драма-феєрія “Лісова пісня”. Учні познайомились