НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Сьогодні на уроці музичного мистецтва (вчитель Цевонюк І.В.) учні 7-Б 7-В кл. познайомились з фольк- оперою “Коли цвіте папороть” Євгена Станковича . В основу сюжету покладено літературні твори Т. Шевченка М.Гоголя.в опері змальовані фантастичні образи героїв. Діти були вражені надзвичайно красивими декораціями, українським фольклором, оркестром, співом народного хору.

До 80-х роковин трагедії Бабиного Яру в школі пройшли виховні години та тематичні уроки.До 80-х роковин трагедії Бабиного Яру в школі пройшли виховні години та тематичні уроки.

29 вересня 2021 року в Україні та світі відзначають 80-ті роковини страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру.Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Та про неї потрібно

ПОЕТИЧНА ЗІРКА…ПОЕТИЧНА ЗІРКА…

Учасниці районного конкурсу читців “Поетична зірка” учениця 4-А класу Степурко Катерина та учениця 5-А класу Середа Вікторія. Вітаємо Степурко Катерину із здобуттям 3 місця у районному конкурсі читців “Поетична зірка”!