НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

А Ви знаєте, звідки походить назва “банк” і які існують типи банківських систем? А учні 7-В класу на уроці ” Фінансова грамотність” (вчитель Жиронкіна Л.Б.) розглядали ці питання. Тепер ми знаємо в чому полягає банківська система і які послуги надають банки. За порадами можете звертатися до нас! ($)

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243

истанційне навчання -гарний привід для подорожі до Асканії Нової! Тож подорожуймо разом із учнями 4-Г класу (предмет: “Природознавство”) Класовод Вітько Юлія Романівна.

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯНОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Урок літератури у 5-а класі, що навчається за програмою «Інтелент» (учитель української мови та літератури Якушко Тетяна Юріївна)Тема нашого уроку: «Фарбований лис.» Засудження користолюбства та нечесності у творі» . Учні