В перший день Тижня літератури і мистецтва відбувся онлайн-захід “У пошуках художньої експресії”, в якому учні 8-9 класів дізналися про архітектуру конструктивізму і деконструктивізму , проявили свої творчі здібності в розробці ескізів власного будинку в цих стилях, проявили фантазію і кмітливість під час створення ескізу власного чи сімейного герба. ( вчитель Мушинський В.І.)

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243

Учні 2-Б класу продовжують набувати необхідних компетентностей з української мови, працюючи над зв’язком слів у реченні, оповіданнями, виділяючи в тексті час і місце подій.(Класовод Карпенко І.С.)

ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕЛИКОДНЯ 🎁🌈☀️🎀ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕЛИКОДНЯ 🎁🌈☀️🎀

Великдень- це не тільки найбільше свято для всіх православних християн, а ще це унікальна можливість долучитися до народних традицій та обрядів, які його супроводжують.Така можливість сьогодні була в учнів 5-Б

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯУрок мистецтва у 3-Г класі ( учитель Дідик Х. О.)НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯУрок мистецтва у 3-Г класі ( учитель Дідик Х. О.)

ЗЗСО 243#ЦІКАВЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ТАЛАНОВИТІ УЧНІ#ТВОРЧІ ВЧИТЕЛІ# Здібності -це багато раз виконані вправи,- це знають всі учні 3-Г. класу. Тож із захопленням сьогодні на уроці предмету “Мистецтво” виготовляли «Дерево життя».Успіхів вам,