НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Під час вивчення теми “Professions” з англійської мови у 3-Б класі ,учні з задоволенням навчалися діалогічному та монологічному мовленню👍, за описом відгадували назви професій, а також визначалися зі своєю майбутньою професією💼👌🔰 ( вчитель Месенко О.К.)

ВЕРБНА НЕДІЛЯ. ТРАДИЦІЇ СВЯТКУВАННЯ 🌿🌿ВЕРБНА НЕДІЛЯ. ТРАДИЦІЇ СВЯТКУВАННЯ 🌿🌿

Напередодні Великоднього свята в 4-Г класі (класний керівник Вітько Юлія Романівна) пройшла виховна година “Вербна неділя”.Учні були ознайомлені з історією виникнення свята, народними звичаями та традиціями Вербної неділі.«Не я б’ю,

МИТТЄВІСТЬ 3. День інтерв’ю 🙂😊.МИТТЄВІСТЬ 3. День інтерв’ю 🙂😊.

За 6 років роботи директором це моє перше відкрите інтерв’ю! Запитань багато!Я зрозуміла, що це досить корисний спосіб оцінювання власних можливостей, який можна періодично використовувати для розуміння, чи правильно рухаєшся..