НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Урок української мови в 5б класі разом з Машою та Медведиком😁 проводить учитель української мови та літератури Якушко Тетяна Юріївна.Маленькі мовознавці спробували себе у ролі вчителя шукали і виправляли помилки у словах. Також грали у гру «шаради», відгадуючи зашифровані в завданнях слова, а у грі «Кольорове слово» учні шукали незмінні слова🌲НАВЧАЄМОСЬ граючись!!!

До Дня українського козацтва та Дня Захисника України12.10.21 класний керівник 7-Б класу Герасименко Л.М з учнями підготували та провели квест “На варті нації” для учнів 6-х класів.До Дня українського козацтва та Дня Захисника України12.10.21 класний керівник 7-Б класу Герасименко Л.М з учнями підготували та провели квест “На варті нації” для учнів 6-х класів.

Здавна козаки славилися своєю мудрістю, витримкою та згуртованістю. Учні 6-а та 6-в класу довели, що гідні бути козачатами. На станціях “Інтелектуальна”, “Ерудит”, “Скврбниця народної мудрості”, “Мозаїка” учасники продемонстрували свої знання