НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Про трикутник, його види, і де зустрічається ця чудова геометрична фігура в повсякденному житті , говорили сьогодні учні 5-г класу на уроці математики ( вчитель Деревицька Л.А.)

УРОКИ-ОНЛАЙНУРОКИ-ОНЛАЙН

Сьогодні на уроці етики учні 5-в класу ( учитель Хоменко Н. О.) вивчали етику одягу.Дуже сподобалося спілкуватись на актуальну для сучасної молоді тему “Що означає бути одягненим доречно?”. А особливу

ВІДНОВЛЕНО ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ! ВІДНОВЛЕНО ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ!

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯОнлайн -урок математики у 4-В класі (учитель Власюк О І ).Тема “Спостерігаємо за одночасним рухом двох тіл у різних напрямках”.

ДОПОМОЖИ ЗАХИСНИКАМДОПОМОЖИ ЗАХИСНИКАМ

шкільнаблагодійна акція, до якої долучилися понад 100 родин, учнів, педагогів нашого закладу26 січня 2021 року військовослужбовцям, які наразі перебувають у військовому шпиталі на лікуванні, передано нашу благодійну допомогу.МИ З ВАМИ,