ТИЖДЕНЬ ЛІТЕРАТУРИ І МИСТЕЦТВА

2021 рік – ювілейний, відзначається 130 років з дня народження Михайла Булгакова. 📘В 11-А класі (вчитель Мельник В.О.) пройшов урок-дослідження “Три світи в романі “Майстер і Маргарита”. 📗Учні досліджували художню структуру роману, в основу якого покладено концепцію трьох світів Григорія Сковороди, з’ясовували особливості кожного із зображуваних світів – земного, біблійного та космічного. 📕Встановили, що кожен із світів має дві сторони : зовнішню (видиму) і приховану (невидиму). 📙Роман, написаний як попередження людству про наслідки порушення духовних норм і зв’язків, і нині є орієнтиром у вирішенні моральних і філософських проблем.