У рамках Тижня безпеки дорожнього руху з учнями 4-В класу (класовод Власюк О.І.) було проведено Єдиний урок “Смішарики про Правила дорожнього руху”.

До учнів на заняття завітали мультиплікаційні герої Смішарики. 🔴🟡🟢🟡Разом з ними діти вивчили правила дорожнього руху у віршах. 🟢Також учні пригадали, що означають знаки, які були зображені на малюнках і чітко засвоїли, де можна пішоходам переходити дорогу. 🔴Діти давали своїм друзям поради, як потрібно себе поводити, щоб не трапилося ДТП. 🟡Адже, життя – це найцінніше, що має людина!