У рамках Тижня безпеки дорожнього руху з учнями 4-В класу (класовод Власюк О.І.) було проведено Єдиний урок “Смішарики про Правила дорожнього руху”.

До учнів на заняття завітали мультиплікаційні герої Смішарики. 🔴🟡🟢🟡Разом з ними діти вивчили правила дорожнього руху у віршах. 🟢Також учні пригадали, що означають знаки, які були зображені на малюнках і чітко засвоїли, де можна пішоходам переходити дорогу. 🔴Діти давали своїм друзям поради, як потрібно себе поводити, щоб не трапилося ДТП. 🟡Адже, життя – це найцінніше, що має людина!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

У рамках Тижня ПартнерстваУ рамках Тижня Партнерства

21 жовтня відбулася настановча шкільна конференція”Наша школа: вчора, сьогодні і завтра”.Обговорювались питання:“Школа-це якість, доступність, безпечність” (звіт директора про роботу педагогічного колективу школи у 2020-2021 н.р. та завдання на 2021-2022 н.р.)Індивідуальна

ПОРАДИ ПСИХОЛОГАПОРАДИ ПСИХОЛОГА

20 квітня шкільний психолог Лябах Ірина Олексіївна провела онлайн-зустріч з учнями 1-х класів на тему: “Неповторність кожної людини ” у рамках Тижня психології.Гратися і пізнавати самого себе було дуже цікаво!