ОСІННІЙ БАЛ ПЕРШОКЛАСНИКІВ🍁🍁🍁🍂

Стало доброю традицією у закладі освіти проводити Осінній бал для першокласників, на якому наймолодші школярики стають учасниками майстер-класу з вальсу, отримують напутні слова і символічні значки учня школи N243 від одинадцятикласників.. А ще учні 1-х класів демонструють, чому навчилися за перші місяці навчання у школі!👨‍🎓👩‍🎓Саме сьогодні, у передостанній день осені у закладі освіти відбувся Осінній бал першокласників-2021🍁 для учнів 1-А (класний керівник Гоподнича Тамара Миколаївна) та 1-Б ( класний керівник Вітько Юлія Романівна) класів з онлайн-трансляцією для батьків та дотриманням протиепідемічних вимог.Любі діти!Бажаємо вам успіхів у навчанні, розвивати свої таланти та обдарування, ніколи не здаватися перед труднощами, зустріти справжніх друзів, обрати правильний шлях у житті.❤❤❤Нехай навчання буде цікавим, завдання- легкими, школа- найкращою!!!