Сьогодні відбувся психолог-педагогічний консиліум “Адаптація учнів 1-х класів до навчання у школі”.

Підводили підсумки за перші 3 місяці навчання, обговорювали перші здобутки, ділилися досвідом побудови взаємин з учнями і батьками.

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

“Жива пам’ять людських сердець” – так назвали зустріч з учасником бойових дій в Афганістані, полковником Михайлом Григоровичем Вертушковим учні 10-х класів. 15 лютого виповнюється 31 рік виводу військ з Афганістану.

ПЕРШІСТЬ ШКОЛИ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ, ШАХІВ І ШАШОК♟🏓🏆ПЕРШІСТЬ ШКОЛИ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ, ШАХІВ І ШАШОК♟🏓🏆

Сьогодні розпочалися змагання зимової Першості школи з шашок, шахів, настільного тенісу серед школярів 1-11 класів.Проходять відбіркові тури…Вболіваємо за “своїх”Стежити за репортажами зі змагань