ТИЖДЕНЬ ПРАВА:ПОДОЛАННЯ ВИКЛИКІВ⚖🗽🏛

🔰У рамках Правового тижня та Міжнародного дня боротьби з корупцією у 10-х класах відбувся урок ” Ми проти корупції” (вчитель Бондаренко А.В.).🔰 Учні ознайомились з поняттям “корупція”, видами корупції та відповідальністю за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушеннями. 🔰З метою розвитку уявлення про соціальне явище корупції та шкоди, яку вона завдає, учням була запропонована інтерактивна гра “Непідкупність”,що розроблена на базі типових ситуацій, які можна вирішити чесно і законно або не дуже.