ТИЖДЕНЬ ПРАВА ЗАВЕРШИВСЯ ⚖🗽🏛…

🔰У рамках Тижня правових знань серед учнів 10-х класів відбувся Правовий брейн-ринг, під час якого учні закріпили та розширили свої знання, отримані на уроках правознавства та громадянської освіти. 🔰Старшокласники показали високий рівень підготовки з питань прав людини, державотворення та історії, проявили активність та зацікавленість.( Вчитель Бондаренко А.В.)🔰 Усвідомлення права розвиває усвідомлення обов’язку. Загальний закон—це свобода, яка закінчується там, де починається свобода іншого.

22 квітня 20021 року відзначається Міжнародний День Землі. 🌍🌐💚♻️☘22 квітня 20021 року відзначається Міжнародний День Землі. 🌍🌐💚♻️☘

Учні 3-6 класів на уроках інформатики разом з учителем Литовченко Ю. В. говорили про важливість роздільного збору сміття, ділилися власним досвідом сортування сміття, а також розробляли навчальну гру “Сортування сміття”

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

“Жива пам’ять людських сердець” – так назвали зустріч з учасником бойових дій в Афганістані, полковником Михайлом Григоровичем Вертушковим учні 10-х класів. 15 лютого виповнюється 31 рік виводу військ з Афганістану.