Шановні наші ЗАХИСНИКИ! 💛💙

Вітаємо вас з 30-річчям Збройних сил України!!! 🇺🇦🇺🇦Прийміть нашу щиру вдячність за мирне небо над Україною, наше щасливе дитинство, Пишаємося вашою мужністю і відвагою! 💛💙Знаємо, наша держава в надійних руках! 💛💙З Днем Збройних сил України! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦З повагою, учні, батьки і педагоги школи 243

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок української мови у 4-Б класі (учитель Гуменюк Наталія Іванівна)НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок української мови у 4-Б класі (учитель Гуменюк Наталія Іванівна)

ЦІКАВЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ТАЛАНОВИТІ УЧНІ#МАЙСТЕРНІ ВЧИТЕЛІ#Вже із власного досвіду учні 4-Б класу кл. знають ЯКА БАГАТА УКРАЇНСЬКА МОВА!Тож із традиційною цікавістю до нових знань працювали над темою: “Багатозначні слова і омоніми”: