ЗЗСО 243 Без рубрики Пам’яті героїв Крут

Пам’яті героїв Крут

Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї.💛💙💛💙💛💙Події 29 січня 1918 року згадували учні 5-11 класів на виховних годинах “Бій під Крутами” та під час проведення відеолекторія “Герої Крут”, який підготували учні 10-х класів з вчителем історії Бондаренко А.В.Герої не вмирають!💛💙💛💙Пам’ятаймо!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

До Дня Захисника та Захисниць України розквітла наша АЛЕЯ ВДЯЧНОСТІ ЗАХИСНИКАМДо Дня Захисника та Захисниць України розквітла наша АЛЕЯ ВДЯЧНОСТІ ЗАХИСНИКАМ

Тримаємо освітній стрій 24/7 ДЯКУЄМО ЗСУ ТА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА #школа_243_київ Фото з колекції випускниці школи Калюжної Катерини

У рамках ТИЖНЯ ПАРТНЕРСТВА відбувся спортивно-пізнавальний захід “Тато, мама, я – спортивна сім’я”У рамках ТИЖНЯ ПАРТНЕРСТВА відбувся спортивно-пізнавальний захід “Тато, мама, я – спортивна сім’я”

Дякуємо родинам, батькам та учням 2-Б, 3-А, 5-В, 6-В класів за співпрацю із закладом освіти у спортивному та національно-патріотичному вихованні дітей ПЕРЕМОЖЦЯМИ змагань стала родина Соловей (6-В клас)!!! ВІТАЄМО!!! Бажаємо

Яку професію обрати ?Яку професію обрати ?

ЯКУ ПРОФЕСІЮ ОБРАТИ? Над таким запитанням задумуються майбутні випускники вже сьогодні. Сподіваємося, що зустріч стала дуже корисною і допоможе учням 8-9-х класів у їх професійному самовизначенні.