Сучасним підліткам дуже важливо знати, як діяти у випадку кібербулінгу. Учні нашої школи змогли перевірити, чи достатньо вони озброєні знаннями на цей випадок.

🏆 Вітаємо переможців онлайн-вікторини “Кібербулінг – що це і як зупинити?” на платформі Kahoot!: Осуховська Варвара (8-В клас), Савченко Мілана (8-А), Солодкий Андрій (8-А), Олександра Месенко (8-А), Самойленко Марія (8-В), Черкасова Валерія (8-А)!📲 Кібербулінг – це неодноразова поведінка із застосуванням цифрових технологій, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований. ❓ Що робити, якщо щодо тебе здійснюється кібербулінг?❗️ Залишайся спокійним/спокійною.❗️ Не відповідай.❗️ Роби скриншоти.❗️ Заблокуй кібербулера.❗️ Подай скаргу адмінам соцмережі.❗️ Поділись з дорослим, якому довіряєш.❗️ Не бійся вживати рішучих заходів: звернись до поліції або зателефонуй на гарячу лінію для дітей та молоді:☎️ 116 111☎️ 0 800 500 225Telegram: @CHL116111 Instagram: @childhotline_ua 📺 Відеосеріал для підлітків про кібербулінг: